OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 09.06.2019 r.

Dziś Pięćdziesiątnica -uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w Katedrze w Poznaniu o godz. 15.00 sakra biskupia ks. kan. Szymona Stułkowskiego . W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła Msza św o godz. 9.00 i o 18.00. W sanktuarium MB Królowej Rodzin w Lubaszu odpust Matki Kościoła suma odpustowa o godz. 10.00

Trwa miesiąc czerwiec czas czci Najświętszego Serca Pana Jezusa nabożeństwa codziennie po Mszy św.

Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła, we wtorek św. Barnaby ap., w środę bł. 108 Męczenników z okresu II Wojny Światowej, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, w piątek bł. bp. m. Michała Kozala.

W środę biuro parafialne czynne od godz. 16:00 do 17:00.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z Mszą św. o godz. 18.00.

W czwartek przypada 13 dzień miesiąca – dzień MB Fatimskiej, i odpust ku czci Chrystusa Jedynego Kapłana w Czarnkowie na osiedlu- suma odpustowa o godz. 18.00.

Z tej racji wyjątkowo Msza św. o godz. 17.00 i po Mszy św. różaniec i procesja fatimska serdecznie zapraszam. Ze względu na odpust w Czarnkowie nie będzie adoracji Najśw. Sakramentu.

Za tydzień uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po mszach św. ofiarę przeznaczymy na ogrzewanie kościoła.

Tegoroczna procesja Bożego Ciała odbędzie się ul. Dworcową i Lipową, ul. Pilską.

Bezpłatne komputerowe badanie wzroku 27 czerwca br. w przychodni lekarskiej w Kruszewie

za modlitwę, życzliwość , dobre słowo i dary do kuchni jakie otrzymałem w tym tygodniu

za ofiary od chorych zł

za sprzątanie kościoła mieszkańcom Jabłonowa i za złożoną ofiarę na kościół zł