OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkanocna–Uroczystość Miłosierdzia Bożego 28.04.2019 r.

Dziś Uroczystość Miłosierdzia Bożego po mszy św. o godz. 12:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i po niej spotkanie dla dzieci komunijnych – wstępna zbiórka z rozdzieleniem tekstów.

Po Mszy św. uczczenie relikwii św. s. Faustyny Kowalskiej. Zbiórka do puszek przeznaczona będzie na dzieła Caritas naszej Archidiecezji.

Życzenia z okazji świąt Wielkanocnych nadeszły dla naszej wspólnoty od Ks. Abp. Mieczysława Mokrzyckiego z Lwowa.

Jutro odpust św. Wojciecha odbędzie się w poniedziałek 29 kwietnia. Mszy św. odpustowej o godz. 18.00 przewodniczyć będzie Ks. Infułat Ireneusz Szwarc- Proboszcz Katedry św. Ap. Piotra i Pawła w Poznaniu i nasz były Wikariusz, zapraszam wszystkich Parafian         i sympatyków naszej Parafii do wspólnej modlitwy by wyprosić liczne łaski u Tego wielkiego Patrona naszej Ojczyzny. Zachęcam też do uczestnictwa w uroczystości poczty sztandarowe.

Od środy rozpoczynamy miesiąc Matki Bożej - maj nabożeństwa majowe po Mszy św.

W Środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z Mszą św. o godz. 18.00.

Odwiedziny chorych wyjątkowo w czwartek 2 maja trasa piątkowa     i w sobotę 4 maja od godz. 8.00.

W czwartek biuro parafialne czynne od godz. 16:00 do 17:00. Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19:30.

W piątek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Proszę o wywieszenie flag narodowych. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych ze względu na uroczystość.

za dary do kuchni jakie otrzymałem w tym tygodniu

za ofiary na WT UAM i KUL i szkoły katolickie zł

za składane ofiary na daninę diecezjalną i na nasz kościół

za ofiarę na remont kościoła w Węglewie w kwocie zł od rodz. Jabłonowa