wtorek, 25 września 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII Niedziela Zwykła 02.09.2018 r.

Składam podziękowania za dzisiejsze ofiary po mszy św. przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w poniedziałek św. Grzegorza Wielkiego Papieża,we wtorek bł. siostry Męczenniczki Nazaretanki z Nowogródka w sobotę święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny.

Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego: w Kruszewie w poniedziałek 3 września o godz. 8:00, a w Sarbi w środę

5 września o godz. 8:30.

We wtorek po mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Proszę aby kandydaci przygotowali na kartkach imię i nazwisko świadka bierzmowania.

W środę po mszy św. nabożeństwo do św. siostry Faustyny z ucałowaniem Jej relikwii.

W czwartek biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca, adoracja w czwartek po mszy św. do godz. 20:30. W piątek spowiedź św. od 17:30, od godz. 18:00 Adoracja Najśw. Sakramentu.

W piątek po mszy św. spotkanie członków Akcji Katolickiej na probostwie.

W dniach od 5 do 9 września odbywa się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Lubaszu. Msza św. z udziałem parafian z Kruszewa w środę 5 września o godz. 18:00. Piesza pielgrzymka z Kruszewa do Lubasza na uroczystości odpustowe w niedzielę 9 września wyruszy o godz. 5:30, zbiórka przy Kościele.

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Bronisławek oraz za złożoną ofiarę 360 zł. Za tydzień poproszę o sprzątanie mieszkańców os. Polnego i Marunowo Wybudowanie

za ofiary od chorych 1010 zł

Dary do kuchni

Zapowiedzi przedślubne:

Magdalena Kamila Burzyńska,st. Wol., par. Kruszewo, Piotr Henryk Bogucki, st. wol., par. Szczecin zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński

Zmarły nasze parafianki śp. Domicela Teresa Nowak lat. 72 z Romanowa Górnego.

I śp. Aniela Kina l.80 z Kruszewa pogrzeb w środę 5 września Msza św. w kościele a następnie pogrzeb na cmentarzu w Kruszewie. Różaniec za zmarłą codziennie o godz. 18.30 w niedzielę o 18.00 a w środę o 11.30

Wieczny Odpoczynek racz im dać Panie...