niedziela, 27 maja 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Wielkanocna 06.05.2018 r.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: we wtorek św. Stanisława bp. i m. głównego patrona Polski i Archidiecezji

Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18:30, a w niedzielę po mszy o godzinie 11:00.

W poniedziałek spotkanie Kręgu biblijnego.

W środę biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z Mszą św. wieczorną.

Od poniedziałku do środy po każdej Mszy św. odbędą się procesje błagalne o dobre urodzaje.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. do godz. 20:30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Próby dzieci komunijnych od środy do piątku o godz. 17:00.

Spowiedź św. dla dzieci komunijnych w sobotę od godz. 8:00. Rodziców, chrzestnych czy członków z rodzin dzieci komunijnych proszę aby skorzystać ze spowiedzi w tygodniu.

W sobotę Msza św. o godz. 11:00 dla członków Akcji Katolickiej z regionu północnego naszej Archidiecezji a po niej spotkanie. Mszy św. będzie przewodniczył JE ks. Biskup Grzegorz Balcerek.

W przyszłą niedzielę 13 maja przystąpi grupa 37 dzieci z naszej Parafii do I Komunii Świętej. W czasie Uroczystości Dzieci wniosą relikwie Świętych Dzieci z Fatimy Franciszka i Hiacynty Martò, które odtąd będą w naszym kościele. Ze względu na Komunię św. Dzieci Msza św. w Walkowicach będzie w sobotę o godz. 17.00

W sobotę po wieczornej Mszy św. nabożeństwo fatimskie.

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Jabłonowa oraz za złożoną ofiarę zł na kościół. Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców z Jabłonowa : p. Łukasza Marciniaka, p. Grzegorza Męskiego, p. Tadeusza Rajewicza, p. Jarosława Strugarka, p. Mariana Górniaka

za ofiary od chorych na Kościół w kwocie zł

Za dary do kuchni