wtorek, 19 czerwca 2018

820024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Postu 25.02.2018 r.

Dziś niedziela Ad Gentes, zbiórka po mszy przeznaczona jest na misję.

W tym tygodniu przeżywamy tydzień o trzeźwość narodu.

Trwamy w Wielkim Poście, nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o 16:00 w Walkowicach, o 17:30 dla dzieci, o 18:30 dla młodzieży i dorosłych. Nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę odprawiamy o 9:15 w Węglewie, o 10:45 w Kruszewie i o 12:45 w Walkowicach.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z Mszą wieczorną. Biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00.

W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19:30.
W tym czasie okazja do spowiedzi św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek spowiedź dla dzieci od godz. 16:30.

W piątek i sobotę odwiedziny osób chorych i starszych według stałego porządku od godz. 8.00

Zachęcam do czytania prasy katolickiej, jest „Przewodnik katolicki” i „Gość Niedzielny”.

W parafii Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w Czarnkowie w sobotę 24 lutego o 15:00 rozpocznie się kurs przedmałżeński, który będzie trwał przez cztery kolejne soboty i niedziele do 17 marca. Spotkania odbędą się w domu katechetycznym, rozpoczynają się o godz. 15:00.

Parafianom za wszystkie spotkania kolędowe, za przywożenie i odwożenie, wszystkie poczęstunki oraz pomoc w kolędowaniu ministrantom

za sprzątanie kościoła mieszkańcom Walkowic oraz za złożoną ofiarę na kościół.

Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców Walkowic : p. Andrzeja Rybaka, p. Krystynę Rybarczyk, p. Jana Szypę, p. Mateusza Słodowego, p. Krzysztofa Ciesiółkę.

za wędliny, nabiał i konfitury

u ministrantów i z tyłu kościoła można zabrać koperty do daniny diecezjalnej