wtorek, 18 g 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Zwykła 28.01.2018 r.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w środę św. Jana Bosko, w sobotę św. bp. Błażeja i Oskara.
Biuro parafialne czynne we wtorek po mszy św.
W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19:30.
W tym czasie okazja do spowiedzi św.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. dla dzieci w piątek 2 lutego od godz. 17:00.
W tym czasie Adoracja Najśw. Sakramentu.
W piątek święto Ofiarowania Pańskiego- Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za osoby poświęcone Bogu- siostry, ojcowie, bracia zakonni, a także ludzie świeccy poświęceni w Zakonnych Instytutach. W tym dniu w naszym kościele msza św. o godz. 11:00 i 18:00. Przynosimy świece do poświęcenia. Po mszy św. zbiórkę do puszek przeznaczymy na klasztory klauzurowe. Na godz.18:00 zapraszam wszystkie dzieci pierwszokomunijne z świecami- mogą być od chrztu św., na mszę św. w czasie której nastąpi poświęcenie świec. Po mszy o godz. 18:00 nastąpi robocze spotkanie samych rodziców dzieci komunijnych.
Osoby starsze i chore odwiedzę w marcu ze względu na trwającą kolędę.
W dniach od 1 do 4 nastąpi przerwa w kolędowaniu.
za wędlinę , prace artystyczne naszych uczniów, które wywieszone są w gablocie
za sprzątanie kościoła mieszkańcom Walkowic oraz za złożoną ofiarę na kościół Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców Walkowic : p. Marka Mierzwę, p. Bogdana Florka, p. Piotra Piątka, p. Bronisława Florka, p. Jana Koźmę
Zmarła nasza Parafianka śp. Genowefa Szkoda l. 76 z Sarbii Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
ks. Paweł Piotr Froelich - proboszcz