niedziela, 21 października 2018
Nasza Parafia

Miejsca Kultu

W służbie Bogu

Licznik odwiedzin
852945
dzisiajdzisiaj171
wczorajwczoraj349
w tym tygodniuw tym tygodniu2104
w tym miesiącuw tym miesiącu5997
gości on line 20

Archiwum

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela zwykła 15.10.2017 r.

Różaniec święty w Kruszewie codziennie o 17.30, w Walkowicach o 17.00, w Romanowie Górnym od poniedziałku do soboty o 16.30 na Sali Wiejskiej. Zachęcam wszystkich parafian starszych i młodszych do modlitwy różańcowej.

Dzisiejszą ofiarę po mszy św. przeznaczamy na pomoc poszkodowanym w czasie trzęsienia ziemi w Meksyku.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne : w poniedziałek św. Jadwigi Księżnej Śląskiej, we wtorek św. bp. Ignacego Antiocheńskiego, w środę św. Łukasza patrona Służby Zdrowia, w piątek św. Jana Kantego, w sobotę Jakuba Strzemię.
W przyszłą niedziele będziemy przeżywać Światową Niedziele Misyjną i Tydzień Misyjny

W poniedziałek spotkanie Kręgu biblijnego.
We wtorek po mszy św. zapraszam na spotkanie na probostwo członków Akcji Katolickiej.

 W środę biuro parafialne czynne od 16.00-17.00. O 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19.30. w czasie adoracji okazja do spowiedzi.

W piątek zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania i młodzież chętną na  spotkanie po Mszy św wieczornej o godz. 18.45 

Kartki do wymienianek za zmarłych można zabrać od ministrantów. Wypełnione kartki można składać w zakrystii, w biurze lub w czasie zbierania ofiary.

Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Romanowa i złożoną ofiarę na kościół. Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców Romanowa : pana Janusza Kapustkę, Macieja Muriasa, Tomasza Zysko, Ilonę Feldmann, Jacka Gadzińskiego, Romualda Kosteckiego,

Dziękuję :

Za ofiary na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia 628 zł

za modlitwy za parafię i ks. proboszcza

W tym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Ryszard Lewandowski z Jabłonowa i śp. Helena Macioszek, śp. Krystyna Majewska z Romanowa Górnego, polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…