wtorek, 25 września 2018
Nasza Parafia

Miejsca Kultu

W służbie Bogu

Licznik odwiedzin
845395
dzisiajdzisiaj163
wczorajwczoraj264
w tym tygodniuw tym tygodniu427
w tym miesiącuw tym miesiącu8495
gości on line 33

Archiwum

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 13 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 02.07.2017

1. Spowiedź od pon. do soboty od godz. 18.30.
2. W środę nowenna przed Mszą Świętą o godz. 19.00.
3. Biuro Parafialne czynne będzie w środę od 17.00 – 18.00
4. W czwartek adoracja Pana Jezusa do 20.30.
5. Dziękujemy za dary do kuchni: grzyby, nabiał i owoce.
6. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom ul. Dworcowej za pracę i ofiarę na remont kaplicy w Walkowicach …..zł. W tym tygodniu prosimy o pomoc w sobotę na godz. 9.00 wszystkich mieszkańców ul. Szkolnej. Panie prosimy o pomoc w kościele, a Panów na zewnątrz świątyni.
7. Informuję Drogich Parafian iż mój poprzednik ks. Jerzy Ranke zrealizował remont generalny kaplicy w Walkowicach i spłacił wszystkie koszty materiałowe i koszty pracy do dnia 30.06 br. W imieniu ks. Jerzego i własnym oraz mieszkańców Walkowic wyrażam wdzięczność wszystkim rodzinom z naszej parafii, które złożyły dar serca na remont generalny kaplicy w Walkowicach. W tym tygodniu ofiary złożyły 28 rodz. z naszej parafii. Do chwili obecnej ofiary na ten cel złożyły już 180 rodziny.
8. Zmarli nasza parafianka : Wiktoria Gil z Jabłonowa Buków lat 90.
9. Ksiądz Kanonik Jerzy Ranke przekazuje słowa serdecznej wdzięczności za ogrom dobra wyświadczonego mu w czasie 10letniej posługi oraz dniu pożegnania. Zapewnia o swojej modlitwie w intencji ukochanych Parafian.
10. Zapowiedzi przedmałżeńskie drugie :
Hubert Oborski st. w. rz-kat. zam. Romanowo Górne 4 oraz Monika Maria Kuta st. w. rz-kat. zam. Gulcz ul. Czarnkowska 29