OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 02.06.2019 r.

Dziś w Ojczyźnie dzień dziękczynienia powierzajmy swoje intencje Opatrzności Bożej.

Dyrekcja i Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Kruszewie zaprasza na festyn rodzinny, który rozpocznie się obiadem o godz. 13:30.

Trwa miesiąc czerwiec czas czci Najświętszego Serca Pana Jezusa nabożeństwa codziennie po Mszy św. Od poniedziałku do soboty modlitwy o dary Ducha Świętego w czasie każdej Mszy św.

Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek św. Karola Lwangi i tow. męczenników z Ugandy, w środę św. Bonifacego bp., w czwartek św. Norberta, w piątek św. królowej Jadwigi Andegaweńskiej

W środę biuro parafialne czynne od godz. 16:00 do 17:00.

W Środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z Mszą św. o godz. 18.00.

Po Mszy św. zapraszam Sołtysów naszych Wsi na spotkanie na probostwie.

W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19:30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

W czwartek 6 czerwca zapraszam dzieci Pierwszokomunijne z rodzinami na Mszę św. do Sanktuarium MB Królowej Rodzin w Lubaszu na Mszę św. o godz. 18.00. Dojazd we własnym zakresie a kto nie ma możliwości proszę o kontakt w zakrystii.

I -szy czwartek i I -szy piątek miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 16.30, Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.00

W piątek i w sobotę 7 i 8 czerwca br. odwiedziny osób chorych i starszych według stałych tras od godz. 8.00

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Tegoroczna procesja Bożego Ciała odbędzie się ul. Dworcową i Lipową, ul. Pilską. U ministrantów można nabyć dekoracje na okna na Boże Ciało w cenie 5 zł.

za modlitwę, życzliwość , dobre słowo i dary do kuchni jakie otrzymałem w tym tygodniu

za sprzątanie mieszkańcom Jabłonowa zł, oraz za ofiary na daninę diecezjalną

Za tydzień poproszę o sprzątanie mieszkańców Jabłonowa:

p. Mariana Jagłę, p. Barbarę Wiliczykiewicz, p. Witolda Jabłońskiego, p. Romana Mrugalskiego, p. Wiesława Sikorę