OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Wielkanocna 26.05.2019 r.

24 maja w święto NMP Wspomożycielki Wiernych Papież Franciszek mianował dotychczasowego rektora ASD

ks. kan. Szymona Stułkowskiego biskupem pomocniczym naszej Archidiecezji. Konsekracja biskupia nastąpi w uroczystość Zesłania Ducha Świętego 9 czerwca br. o godz. 15.00 w Katedrze w Poznaniu.

W poniedziałek wyjątkowo Msza św. na godz. 17.30

Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św.

Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek św. Augustyna z Canterbury, w środę św. Urszuli Ledóchowskiej, w czwartek św. Jana Sarkandra, św. Zdzisława, w piątek Nawiedzenie NMP, w sobotę

św. Justyna

Modlitwy o dobre urodzaje od poniedziałku do środy.

W Środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z Mszą św. o godz. 18.00.

W czwartek biuro parafialne czynne od godz. 16:00 do 17:00. Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19:30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

W sobotę ks. Arcybiskup Metropolita w Katedrze w Poznaniu udzieli święceń kapłańskich. Polećmy kandydatów naszej modlitwie.

Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Dyrekcja i Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Kruszewie zaprasza na festyn rodzinny 2 czerwca (niedziela), festyn rozpocznie się obiadem o godz. 13:30.

Katechezy Przedmałżeńskie dla narzeczonych odbędą się 1 i 2 czerwca br. o godz. 9.00 w Kościele pw. św. Marii Magdaleny w Czarnkowie

za ofiary na ogrzewanie na nasz kościół zł

Panom, którzy pomogli w montażu witraża w kościele w Węglewie

za modlitwę, życzliwość , dobre słowo i dary do kuchni jakie otrzymałem w tym tygodniu