OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkanocna 19.05.2019 r.

Od wczoraj gościmy w naszej Archidiecezji kopię Obrazu Ikony Matki Bożej Jasnogórskiej.

Dzisiaj po mszy będą zbierane ofiary na ogrzewanie na nasz kościół.

Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św.

Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek św. Bernardyn ze Sjeny, we wtorek św. bp. Eugeniusz de Mazenod, w środę św. Rity, w piątek NMP Wspomożycielki Wiernych, w sobotę św. Bedy, św. Papieża Grzegorza VII, św. Magdaleny de Pazzi.

W poniedziałek spotkanie kręgu biblijnego po Mszy św.

W Środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z Mszą św. o godz. 18.00. Z okazji 22 dnia miesiąca modlitwy z uczczeniem relikwii św. Jana Pawła II. Po mszy św. spotkanie dla małżeństw na probostwie.

W czwartek biuro parafialne czynne od godz. 16:00 do 17:00. Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19:30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

W piątek dzień NMP Wspomożycielki Wiernych- modlitw za Kościół w Chinach. Po mszy św. spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania.

W sobotę ks. Arcybiskup Metropolita w Katedrze w Poznaniu udzieli święceń diakonatu. Polećmy kandydatów naszej modlitwie.

W przyszłą niedzielę przypada Dzień Matki pamiętajmy o naszych Mamach i tych co żyją i tych co odeszły do wieczności.

Dyrekcji ,nauczycielom, rodzicom i uczniom naszej szkoły za pomoc i przygotowanie Festiwalu Maryjnego

za modlitwę, życzliwość , dobre słowo i dary do kuchni jakie otrzymałem w tym tygodniu

za dar ołtarza od dzieci komunijnych- ornaty do naszych kaplic i ofiarę zł i ofiarę na misje zł

za sprzątanie mieszkańcom Jabłonowa zł, oraz za ofiary na daninę diecezjalną