OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Świętej Rodziny 30.12.2018 r.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w poniedziałek św. Sylwestra, we wtorek św. Bożej Rodzicielki, w środę św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu.

W poniedziałek 31 grudnia na Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.

We wtorek 1 stycznia 2019 r. Msze św. w Węglewie o godz.  9.15, w Walkowicach o 10.30, i w Kruszewie o 12.00.

Nie ma Mszy św. o godz. 8.00

Przypominam o zmianie nabożeństw od 1 stycznia 2019 roku w naszej Parafii:

w niedzielę Msze św będą odbywały się w następujących godz. :

8.00 i 12.00 w Kruszewie, o godz.9.15 w Węglewie, i o godz. 10.30 w Walkowicach,w dni powszednie o godz. 18.00

W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19:30.

4 stycznia przypada pierwszy piątek miesiąca. Adoracja od godziny 17:00, spowiedź św. również od godziny 17:00. Biuro parafialne czynne po mszy św.
W sobotę po mszy św. z racji 5 dnia miesiąca modlitwy do św. Faustyny.

Za dary do kuchni

Za ofiary na KUL w kwocie  zł

za ofiary do chorych  zł

za ofiary na ogrzewanie kościoła złożone w IV niedzielę adwentu zł

Za ofiarę na remont kościoła w Węglewie , od rodziny Rogoźnickich z Węglewa  zł, od rodz. z Buków zł.

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Romanowa Górnego oraz za złożoną ofiarę    zł.

Za tydzień poproszę o sprzątanie mieszkańców Romanowa Górnego:

p. Michała Kota, p. Tomasza Rotko, p. Leonarda Busse, p. Gerarda Busse, p. Piotra Dąbrowskiego

Zmarł śp. Florian Spychała z Kruszewa l. 83 polećmy Zmarłego Miłosierdziu Bożemu Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...