Uroczystość Bożego Narodzenia AD 25 grudnia 2018

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Drogim Parafianom i Gościom w Parafii składamy najserdeczniejsze życzenia- aby Boże Dziecię przynosiło wiele darów Nieba na naszą codzienność oraz opieki Matki Najświętszej i Świętego Józefa nad każdą naszą rodziną.

Jutro w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, święto św. Męczennika Szczepana. Ofiarę do puszek przeznaczamy na KUL, WT i UAM i szkoły katolickie.

27 grudnia przypada 100 lecie Powstania Wielkopolskiego z tej racji bicie dzwonów o godz. 16.40 ma nam przypomnieć o tych co walczyli o wolność naszej Ojczyzny i o Powstańcach.

W piątek ze względu na oktawę uroczystości Bożego Narodzenia nie obowiązuje post ścisły.

Dziękuję służbie liturgicznej, scholi i osobom zaangażowanym za pomoc w przygotowaniu liturgii Bożego Narodzenia.

Dziękuję za wszystkie spotkania opłatkowe, które odbyły się dotychczas, oraz za jasełka, które odgrywały dzieci.

Dziękuję Rodzinie z Bronisławek za ofiarę  zł na remont kościoła w Węglewie.

Dziękuję za artystyczną szopkę w Walkowicach, wykonaną ręcznie z wełny oraz za figurki p. Sławomirowi Wylegała i Krystynie Jeleńkowskiej.

Plan kolędy:
-Środa 02.01. Walkowice g. 8:30 od p. Anny Michalskiej do p. Jana Koźmy

-Czwartek 03.01.Walkowice g. 15:00 od p. Wiesława Kaźmierczaka do p. Kazimiery
Filinger
-Piątek 04.01. Walkowice g. 8:30 od p. Edmunda Michalskiego do p. Michała Górznego
-Sobota 05.01.Walkowice g. 8:30 od p. Jana Jabłońskiego do p. Jana Gałązki