wtorek, 18 g 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela Zwykła 30.09.2018 r.

Rozpoczęliśmy październik- miesiąc różańca świętego. Zachęcam wszystkich Parafian i starszych i młodszych oraz dzieci i młodzież do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17:30.

Od jutra zmiana godzin celebrowania mszy św. w dni powszednie na godz. 18:00.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w poniedziałek św. Teresy od Dzieciątka Jezusa, we wtorek św. Aniołów Stróżów, w czwartek św. Franciszka z Asyżu, w piątek św. Faustyny Kowalskiej, w sobotę     św. Brunona

W poniedziałek po Mszy św. spotkanie kręgu biblijnego.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z mszą św. Po mszy św. odbędzie się spotkanie w sprawie organizacji żłóbka. Chętnych zapraszam na probostwo.

W czwartek biuro parafialne czynne od godz. 16:00 do 17:00. Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20:30.

W piątek po wieczornej mszy św. będzie możliwość uczczenia relikwii św. Siostry Faustyny. Po nabożeństwie spotkanie Akcji Katolickiej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od 16:30. Od godz. 17:00 Adoracja Najśw. Sakramentu. Odwiedziny chorych w I-szy piątek i w I- szą sobotę według stałego porządku od godz. 8.00.

Poświęcenie książeczek i różańców dla dzieci komunijnych nastąpi za tydzień na mszy o godz. 11:00.

Po mszy spotkanie z rodzicami . Proszę, aby różańce, medaliki i świece przygotowali rodzice, mogą być te same co do chrztu św., a książeczki do nabożeństwa zakupiłem dla wszystkich dzieci jednakowe z wydawnictwa św. Wojciecha w cenie 12 zł.

Za tydzień po mszy św. zbierana ofiara przeznaczona będzie na ogrzewanie.

Zachęcam do czytelnictwa prasy katolickiej „Gość Niedzielny”, „Przewodnik katolicki”.

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Sarbi Wybudowanie oraz za złożoną ofiarę 340 zł. Za tydzień poproszę o sprzątanie mieszkańców Sarbi od p. Mirony Belak do p. Krzysztofa Mendyka

mieszkańcom Romanowa za piękne przygotowanie uroczystości poświęcenia Krzyża

Panu Arkadiuszowi Wylegała za pomoc w pracach przy wieży kościoła

za dary do kuchni