wtorek, 18 g 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018 r.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w środę św. Kosmy i Damiana, św. Wawrzyńca Ruiz i tow. męcz., w czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława, w sobotę św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

W poniedziałek po Mszy św. spotkanie kręgu biblijnego.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z mszą św. Po mszy św. spotkanie rady ekonomicznej i parafialnej na probostwie.

W czwartek biuro parafialne czynne od godz. 16:00 do 17:00. Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20:30.

Poświęcenie książeczek i różańców dla dzieci komunijnych nastąpi    7 października na mszy o godz. 11:00. Szczegóły podam bliżej terminu.

Zachęcam do czytelnictwa prasy katolickiej „Gość Niedzielny”, „Przewodnik katolicki” i „Misyjne drogi”.

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Marunowa oraz za złożoną ofiarę. Za tydzień poproszę o sprzątanie mieszkańców Sarbi Wybudowanie

za dary do kuchni

serdeczne podziękowania składam mieszkańcom Walkowic za piękne i szczegółowe przygotowanie i uczestnictwo w odpuście

serdecznie dziękuję za kwiaty i słowa w czasie bierzmowania, które złożyła młodzież oraz za ofiary od bierzmowanych,