wtorek, 25 września 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX Niedziela Zwykła 19.08.2018 r.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w poniedziałek św. Bernarda, we wtorek św. Papieża Piusa X, w środę NMP Królowej, w piątek św. Bartłomieja.

W czwartek biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00.

W przyszłą niedzielę 26 sierpnia przypada uroczystość NMP Częstochowskiej, w kościele w Węglewie będziemy przeżywać sumę odpustową o godz. 9:30, mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ks. Łukasz Majchrzak- wikariusz parafii p.w. Chrystusa Króla w Rokietnicy. Z tej przyczyny zmiana mszy św. w Walkowicach na sobotę na godz. 17:00, a w Kruszewie na godz. 11:30. O godz. 15:00 msza św. dodatkowa z okazji dożynek parafialnych, które w tym dniu będziemy przeżywali, po mszy przy Wiejskim Domu Kultury dalszy ciąg uroczystości.

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Kruszewa z ul. Szkolnej oraz za złożoną ofiarę zł. Za tydzień poproszę o sprzątanie wszystkich mieszkańców z Kruszewa Wybudowanie.