Nasza Parafia

Miejsca Kultu

W służbie Bogu

Licznik odwiedzin
934870
dzisiajdzisiaj242
wczorajwczoraj263
w tym tygodniuw tym tygodniu853
w tym miesiącuw tym miesiącu8508
gości on line 8

Archiwum

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX Niedziela Zwykła 19.08.2018 r.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w poniedziałek św. Bernarda, we wtorek św. Papieża Piusa X, w środę NMP Królowej, w piątek św. Bartłomieja.

W czwartek biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00.

W przyszłą niedzielę 26 sierpnia przypada uroczystość NMP Częstochowskiej, w kościele w Węglewie będziemy przeżywać sumę odpustową o godz. 9:30, mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ks. Łukasz Majchrzak- wikariusz parafii p.w. Chrystusa Króla w Rokietnicy. Z tej przyczyny zmiana mszy św. w Walkowicach na sobotę na godz. 17:00, a w Kruszewie na godz. 11:30. O godz. 15:00 msza św. dodatkowa z okazji dożynek parafialnych, które w tym dniu będziemy przeżywali, po mszy przy Wiejskim Domu Kultury dalszy ciąg uroczystości.

Dziękuję :

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Kruszewa z ul. Szkolnej oraz za złożoną ofiarę zł. Za tydzień poproszę o sprzątanie wszystkich mieszkańców z Kruszewa Wybudowanie.

ks. Paweł Piotr Froelich

proboszcz