Nasza Parafia

Miejsca Kultu

W służbie Bogu

Licznik odwiedzin
903738
dzisiajdzisiaj138
wczorajwczoraj269
w tym tygodniuw tym tygodniu885
w tym miesiącuw tym miesiącu6178
gości on line 11

Archiwum

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVIII Niedziela Zwykła 05.08.2018 r.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w poniedziałek – święto Przemienienia Pańskiego, wtorek- bł. Edmunda Bojanowskiego, w środę – św. Dominika, w czwartek – św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein, w piątek – św. Wawrzyńca, i w sobotę – św. Klary

W środę biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przeznaczona na KUL, i WT UAM i szkoły katolickie

Wiejski Dom Kultury w Kruszewie zaprasza na Rajd Dziubakiewicza, który odbędzie się w następną niedzielę 12 sierpnia. W tym roku Rajd jedzie pod hasłem "100 lat Niepodległej" i wpisuje się w gminne obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Start na trasę Rajdu o 13.00, natomiast o 15.30 Festyn Rajdowy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, między innymi występy artystyczne, konkurencje sprawnościowe, loterię fantową  i dużo atrakcji dla najmłodszych. Szczegóły na stronie internetowej Kruszewa.

Dziękuję :

za dary do kuchni,

za środki chemiczne

za ofiary od chorych

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Kruszewa z ul. Starowiejskiej oraz za złożoną ofiarę zł. Za tydzień poproszę o sprzątanie wszystkich mieszkańców z Kruszewa z ul. Dworcowej

Zapowiedzi przedślubne:

Dionizak Krzysztof st. wol. zam. Parafia Kruszewo

Brączkowska Marcelina st. wol. zam. Parafia Kruszewo

Zmarli nasi Parafianie : śp Jan Dobkowski l. 75 z Romanowa Górnego, i śp. Leon Wrotecki l. 90 z Węglewa polecamy Zmarłych Miłosierdziu Bożemu Wieczny Odpoczynek racz Zmarłym dać Panie….

ks Paweł Piotr Froelich

proboszcz