niedziela, 21 października 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII Niedziela Zwykła 29.07.2018 r.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: we wtorek – św. Ignacego z Loyoli, w środę – św. Alfonsa Marii Liguoriego w sobotę – św. Jana Marii Vianneya

W środę biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z mszą. W czasie Mszy św. będziemy polecać tych którzy walczyli o wolność Ojczyzny zwłaszcza poległych w Powstaniu Warszawskim.

W tym tygodniu przypada I – szy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. do godz. 20:30.

W tym dniu z okazji 2 sierpnia można uzyskać odpust Porcjunkuli.

W piątek spowiedź św. od godz. 17.30. Od godz. 18.00 adoracja Najśw. Sakramentu.

W piątek i w sobotę odwiedziny chorych i starszych osób w parafii z posługą sakramentalną.

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Kruszewa z ul. Parkowej oraz za złożoną ofiarę na kościół. Za tydzień proszę o sprzątanie wszystkich mieszkańców z Kruszewa z ul. Starowiejskiej