niedziela, 21 października 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV Niedziela Zwykła 15.07.2018 r.

Dzisiejszą ofiarę po mszach św. przeznaczamy na ogrzewanie.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w poniedziałek – NMP z Góry Karmel, w środę – św. Szymona z Lipnicy w piątek – bł. Czesława

W środę biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z mszą.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. do godz. 20:30.

Za tydzień po Mszach św. będziemy święcili pojazdy mechaniczne. Ofiara po poświęceniu przeznaczona jest na akcję MIVA Polska – na wsparcie i zakup różnych środków transportu np. rowerów, łodzi, motocykli, samochodów dla misjonarzy.

za wsparcie kościoła na Madagaskarze i złożone ofiary dla JE Ks. Bp. Zygmunta Robaszkiewicza z diecezji Morombĕ w kwocie 2700 zł serdeczne Bóg zapłać w imieniu Ks. Biskupa i moim.

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Kruszewa z ul. Towarowej i Pilskiej oraz za złożoną ofiarę zł na kościół. Za tydzień proszę o sprzątanie wszystkich mieszkańców z Kruszewa z os. Leśnego

Za dary do kuchni

Zapowiedzi przedślubne: