sobota, 21 lipca 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela 24.06.2018 r.

Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w poniedziałek NMP Świętogórskiej z Gostynia, w czwartek św. Ireneusza bp. i m., w piątek św. app. Piotra i Pawła.

Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca P. Jezusa od poniedziałku do soboty o godz. 18:30, a w niedzielę po mszy o godzinie 11:00.

W poniedziałek po mszy św. spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania.

W środę biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z nabożeństwem czerwcowym.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. do godz. 20:30.

W piątek uroczystość św. app. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 11:00 i 19:00. Ofiara w tym dniu przeznaczona będzie na potrzeby stolicy Apostolskiej i w tym dniu ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Planujemy wyjazd z ministrantami 5 lipca do Poznania. Do końca czerwca proszę osoby chętne o zapisanie się na listę.

Zachęcam do udziału w Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, wyjście z Czarnkowa 3 lipca, wejście na Jasną Górę 15 lipca. Zapisy 16 i 30 czerwca w parafii św. Marcina w Poznaniu, godz. 13:00- 15:00 oraz online od 1 do 7 lipca.

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Jabłonowa oraz za złożoną ofiarę 240 zł na kościół. Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców z Kruszewa z ul. Lipowej

Za dary do kuchni

Za ofiarę na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w kwocie 600 zł

Zapowiedzi przedślubne: Mariusz Ritter, st. wolnego Par. Kruszewo, Natalia Grośty, st. wolnego, Par. Przybychowo