wtorek, 18 g 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI Niedziela Zwykła 17.06.2018 r.

Dzisiaj po mszy św. zbiórka przed kościołem na Arcybiskupie Seminarium Duchowne.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w czwartek św. Alojzego Gonzagi.

Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca P. Jezusa od poniedziałku do soboty o godz. 18:30, a w niedzielę po mszy o godzinie 11:00.

W poniedziałek krąg biblijny

We wtorek Msza św na sali w Sarbii o godz. 9.00 na zakończenie Roku Szkolnego. Po mszy św. wieczornej w Kruszewie spotkanie z ministrantami i ich rodzicami.

W środę biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z nabożeństwem czerwcowym.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. do godz. 20:30.

W piątek, sobotę i w niedzielę Centralne obchody Jubileuszu 1050- lecia Biskupstwa w Poznaniu.

W piątek o godz. 8.00 Msza św. Na zakończenie Roku Szkolnego dla Uczniów i Nauczycieli naszej Szkoły.

Zachęcam do udziału w Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, wyjście z Czarnkowa 3 lipca, wejście na Jasną Górę 15 lipca. Zapisy 16 i 30 czerwca w parafii św. Marcina w Poznaniu, godz. 13:00- 15:00 oraz online od 1 do 7 lipca.

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Jabłonowa oraz za złożoną ofiarę zł na kościół. Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców z Jabłonowa : Bloki nr 62, 63

Za dary do kuchni

Za pięknie zorganizowany festyn strażacki w Kruszewie oraz festyn rodzinny w Sarbii