wtorek, 19 czerwca 2018

820023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE X Niedziela Zwykła 10.06.2018 r.

Dziś gościmy Siostry Serafitki, które razem z nami modlą się o nowe powołania zakonne.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w poniedziałek św. Barnaby, w środę św. Antoniego z Padwy, w czwartek św. Michała Kozala bp. i m.

Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca P. Jezusa od poniedziałku do soboty o godz. 18:30, a w niedzielę po mszy o godzinie 11:00.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z nabożeństwem czerwcowym. Po mszy św. różaniec Fatimski i procesja z Figurą Matki Bożej wokół kościoła.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. do godz. 20:30.

W piątek biuro parafialne czynne po mszy św.

Za tydzień zbiórka ofiar przed kościołem przeznaczona będzie na wsparcie Arcybiskupiego Seminarium Duchowne.

16 czerwca w sobotę planujemy wizytę w sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Lubaszu z dziećmi, które były u I Komunii św. Proponuje wyjazd z rodzicami własnym transportem. Kto nie będzie miał możliwości proszę o zgłoszenie byśmy mogli zorganizować transport. Msza św. o godz. 10:00 w kościele    w             Lubaszu.

Zachęcam do udziału w Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, wyjście z Czarnkowa 3 lipca, wejście na Jasną Górę 15 lipca. Zapisy 16 i 30 czerwca w parafii św. Marcina w Poznaniu, godz. 13:00-15:00 oraz online od 1 do 7 lipca.

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Jabłonowa oraz za złożoną ofiarę zł na kościół. Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców z Jabłonowa : budynki od 56 do 57 i Węglewo wybudowanie

Za dary do kuchni

Wszystkim, którzy na zakończenie oktawy Bożego Ciała przygotowali ołtarze oraz za asystę

Za ofiarę na Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie w kwocie zł