Nasza Parafia

Miejsca Kultu

W służbie Bogu

Licznik odwiedzin
923664
dzisiajdzisiaj277
wczorajwczoraj249
w tym tygodniuw tym tygodniu835
w tym miesiącuw tym miesiącu7154
gości on line 23

Archiwum

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie 13.05.2018 r.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w poniedziałek św. Apostoła Macieja, w środę Andrzeja Boboli kapłana i męczennika, patrona Polski.

Dziś Dzieci naszej Parafii przystąpią na Mszy o godz. 11.00 do I Komunii św. Dlatego ten tydzień to biały tydzień dla dzieci komunijnych. W tym czasie zachęcam do udziału w nabożeństwie majowym o 18:30 oraz do mszy świętej. Dzieci które były u I Komunii św. rok temu zapraszamy w poniedziałek na Mszę św. wieczorną.

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przeżywać będziemy 90- cio lecie powstania naszej Parafii. Uroczystej Mszy św. o godzinie 11.00 w kościele parafialnym będzie przewodniczył JE ks. Abp. Stanisław Gądecki. Zachęcamy do udziału. Zapraszam na uroczystość poczty sztandarowe. Proszę o udekorowanie flagami domostw.

Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18:30, a w niedzielę po mszy o godzinie 8:15. W czasie Nabożeństw majowych będziemy modlili się o światło Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania i uroczystością parafialną.

W poniedziałek spotkanie Kręgu biblijnego.

W środę biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z Mszą św. wieczorną.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. do godz. 20:30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

W sobotę w naszym kościele odbędzie się Festiwal Maryjny. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Dziękuję:
Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Jabłonowa oraz za złożoną ofiarę zł na kościół. Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców z Jabłonowa : p. Mariana Jagłę, p. Barbarę Wiliczkiewicz, p. Witolda Jabłońskiego, p. Romana Mrugalskiego i p. Wiesława Sikorę

Za ofiarę zł. na Kościół

Za dary do kuchni

Dyrekcji szkoły oraz Paniom pracującym w kuchni szkolnej, Panu dyrektorowi Wiejskiego Domu Kultury , Pani Barbarze Górznej, Strażakom, wspólnocie Akcji Katolickiej i Młodzieży za przygotowanie spotkania dla członków Akcji Katolickiej.

Ogrodnictwu Pana Leszka Chojnackiego za kwiaty i prace wykonane dla Parafii

Sz. Panu Włodzimierzowi Wylegała z Wakowic za prace wykonane przy kaplicy w Walkowicach na Drodze Krzyżowej i cmentarzu

Zapowiedzi przedślubne:

Andrzej Wilhelm,st. wol, Napachanie, i Magdalena Sikora st. wol. Jabłonowo

                                               ks. Paweł Piotr Froelich proboszcz