czwartek, 16 sierpnia 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkanocna 15.04.2018 r.

Dzisiejsza niedziela to Niedziela Biblijna byśmy wszyscy zwracali uwagę na znaczenie Sowa Bożego w naszym życiu.

W poniedziałek po mszy św. spotkanie Kręgu biblijnego.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z Mszą św. wieczorną.

W czwartek biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00. O godz. 16:00 w kościele odbiór alb dla dzieci komunijnych od firmy Vestimentum.
Próba dla dzieci komunijnych w kościele o godz. 16:30. Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. do godz. 20:30.

W sobotę wprowadzenie przez Ks. Abp. Mokrzyckiego relikwii św. Jana Pawła II do naszego kościoła. Uprzejmie proszę o towarzyszenie sztandarów w czasie procesji i na mszy św. Jednocześnie informuję, że w dniu wprowadzenia relikwii będzie można nabyć książki autorstwa Ks. Arcybiskupa M. Mokrzyckiego o Janie Pawle II pt. „ Najbardziej lubił wtorki. Miejsce dla każdego oraz Sekretarz dwóch papieży”.Każda książka jest osobiście podpisana przez Ks. Arcybiskupa. Ofiara 30 zł za książkę jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne we Lwowie.

24 kwietnia odbędzie się bieg św. Wojciecha dla uczniów szkół Gminy Ujście.

Dzieci które zbierały skarbonki Caritas poproszę aby w przyszłą niedzielę przyniosły zebrane ofiary.

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Walkowic oraz za złożoną ofiarę zł na kościół. Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców Walkowic : p. Wiesława Kazimierczaka, p. Sławomira Buchholza, p. Piotra Grabowskiego, p. Jacka Wylegałę, p. Stanisława Filingera

Za ofiarę na Caritas zł

Osobom z parafii za posprzątanie dekoracji świątecznych

Za dary do kuchni