Nasza Parafia

Miejsca Kultu

W służbie Bogu

Licznik odwiedzin
884024
dzisiajdzisiaj89
wczorajwczoraj451
w tym tygodniuw tym tygodniu1056
w tym miesiącuw tym miesiącu8775
gości on line 26

Archiwum

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Miłosierdzia Bożego 08.04.2018 r.

Zmiana godziny odprawienia mszy św. w dni powszednie na godz. 19:00.

Dziś Uroczystość Miłosierdzia Bożego, wprowadzenie relikwii św. Faustyny Kowalskiej do naszego kościoła w Kruszewie. Po mszach św. zbiórka przeznaczona jest na Caritas.

W poniedziałek przeżywamy uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiono ze względu na Wielki Post z 25 marca. W tym dniu przeżywamy Dzień Świętości Życia, będziemy polecać matki w stanie błogosławionym, ofiara zebrana w czasie mszy św. Przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia.

Po Mszy św spotkanie kręgu biblijnego.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z Mszą wieczorną.

W czwartek biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00.
Próba dla dzieci komunijnych w kościele o godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. do godz. 20.30

W piątek 13 kwietnia br. zapraszam na Mszę św. na godz. 19.00 młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie przygotowujące do bierzmowania.

Za tydzień po Mszach św. poproszę o ofiarę na wsparcie dzieł prowadzonych przez Ks. Abp. Mokrzyckiego, którą ofiarę pragnę złożyć w dniu przyjazdu 21 kwietnia br. Ks. Arcybiskupa z relikwiami św. Jana Pawła II. Jednocześnie informuję, że w dniu wprowadzenia relikwii będzie można nabyć książki autorstwa Ks. Arcybiskupa M. Mokrzyckiego o Janie Pawle II pt. Najbardziej lubił wtorki, Miejsce dla każdego oraz Sekretarz dwóch papieży. Każda książka jest przez Ks. Arcybiskupa osobiście podpisana.

Ofiara 30 zł za książkę jest przeznaczana na Wyższe Seminarium Duchowne we Lwowie.

Za tydzień w niedzielę o godz. 15.00 spotkanie i modlitwa z grupą modlitewną Przymierze Miłosierdzia z parafii pw. św. Marii Magdaleny z Czarnkowa serdeecznie zachęcamy do udziału.

Dziękuję:
Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Walkowic oraz za złożoną ofiarę na kościół zł. Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców Walkowic : p. Andrzeja Tkaczyka, p. Eugeniusza Jarzyńskiego, p. Magdalenę Michalską, p. Krystynę Kieruj, p. Michała Górznego

za ofiary od chorych na Kościół zł

za słodkie dary do kuchni

Rodzinie Państwa Kłos z Jabłonowa za paschał do kaplicy w Węglewie

Z tyłu kościoła można zabrać koperty do daniny diecezjalnej.

                                          ks. Paweł Piotr Froelich

proboszcz