niedziela, 27 maja 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła 14.01.2018 r.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w środę św. Antoniego opata, w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę św. Fabiana i św. Sebastiana.

Od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywali Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

Dzisiaj ofiarę po mszy św. przeznaczymy na ogrzewanie kościoła i kaplic.

W poniedziałek spotkanie kręgu biblijnego.

Biuro parafialne czynne w środę po mszy św.

W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19:30. W tym czasie okazja do spowiedzi św.

Za tydzień ofiarę po Mszy św. przeznaczymy na Radio Emaus.

Zamierzamy odebrać relikwie św Faustyny Kowalskiej z Krakowa z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Chętnych do wyjazdu poproszę o zapisanie się na listę wyjazdową termin wyjazdu  początek marca.

za sprzątanie kościoła mieszkańcom Romanowa oraz za złożoną ofiarę na kościół Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców Romanowa : p. Dariusza Lisa, p. Waldemara Gałązkę, p. Adama Michalskiego, p. Michała Szyca, p. Marcina Mrugalskiego.

Zmarli nasi Parafianie śp. Teresa Nowak z Osiedla Polnego, lat 62,

śp. Andrzej Kuczak z Jabłonowa, lat 59.

Polećmy Zmarłych Miłosierdziu Bożemu, Wieczny odpoczynek racz im dać  Panie…