wtorek, 25 września 2018
Nasza Parafia

Miejsca Kultu

W służbie Bogu

Licznik odwiedzin
845395
dzisiajdzisiaj163
wczorajwczoraj264
w tym tygodniuw tym tygodniu427
w tym miesiącuw tym miesiącu8495
gości on line 16

Archiwum

PLAN KOLĘDY C.D.

28.12 (czwartek) Sarbia g. 8:30Wybudowanie od p. Tadeusza Ewertowskiego do p. Zbigniewa Lisieckiego
29.12 (piątek)  Sarbia g.12:30Od p. Damiana Wylegały do p. Marka Rogosza
30.12 (sobota) Sarbia g.12:30 Od p. Mirony Belak do p. Krzysztofa Mendyka
02.01 (wtorek) Sarbka g. 15:00Od p. Mari Salach do p. Piotr Wylegała
03.01. (środa) Sarbka g. 8:30Od p. Jarosław Cieślik do p. Rafała Walerowskiego
04.01 (czwartek) Sarbka g. 15:00 Od p. Janusza Kusa do p. Tomasza Puziaka
05.01 (piątek) Sarbka g. 8:30Od p. Wojciecha Turek do p. Jana Jarosza
08.01 (poniedziałek) Marunowo g. 8:30 Od p. Andrzeja Dziaducha do p. Arkadiusza Gałązki
09.01 (wtorek) Marunowo g. 15:00 Odp. Wojciecha Zdona do p. Janusza Grabana                                                                        
10.01 (środa) Marunowo g. 8:30 Od p.  Romana Jagiełki do p.Janusza Forszpaniaka
11.01 (czwartek) Walkowice g. 15:00 Od p. Anny Michalski j do p. Wiesława Zastawnego
12.01 (piątek) Walkowice g. 8:30 Od p. Ewy Műller do p. Jana Gałązki
13.01 (sobota) Walkowice g. 8:30 Od p. Edmunda Michalskiego do p. Michała Górznego
14.01 (niedziela) Walkowice g. 14:30 Od p. Wiesława Kaźmierczaka do p. Kazimiery Filinger
15.01 (poniedziałek) Walkowice g. 8:30 Odp. Ryszarda Grzegorka do p. Alfonsa Wylegała
16.01 (wtorek) g. 15:00 Jabłonowo Wybudowanie
17.01 (środa) g. 8:30 Jabłonowo domki jednorodzinne
18.01 (czwartek) g. 15:00 Jabłonowo bloki 56, 57, 59
19.01 (piątek) g. 8:30Jabłonowo Buki, bloki 62 i 63
20.01 (sobota) g. 8:30 Jabłonowo bloki 84 i 85
21.01 (niedziela) g.15:00 Węglewo wybudowanie od p. Zdzisława Przybyłko do p. Adama Czarnego
22.01 ( poniedziałek) g. 8:30 Węglewo Od p. Heleny Ocieczek do p. Jarosława Górzyńskiego
23.01 (wtorek) g. 15:00 Bronisławki od p. Bożeny Ryszewskiej do p. Tadeusza Nowińskiego
24.01 (środa) g. 8:30 Bronisławki bloki 9 i 10
25.01 (czwartek) g. 15:00 Romanowo Od p. Radosława Torebko do p. Piotra Kurowskiego
26.01 (piątek) g. 8:30 Romanowo Od p. Zofii Kapustka do p. Rafała Kunysza
27.01 (sobota) g. 8:30 Romanowo Od p. Doroty Wylegały do p. Joanny Łąckiej
29.01 (poniedziałek) g. 8:30 Romanowo Od p. Mariana Łucjana do p. Czesława Wizy
30.01 (wtorek) g. 15:00 Kruszewo Od p. Jana Michalskiego do p. Wiesława Pohla
31.01 (środa) g. 8:30 Romanowo Od p. Stanisława Kamińskiego do p. Marcina Mrugalskiego