wtorek, 19 czerwca 2018

820024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Świętej Rodziny 31.12.2017 r.

Dziś Świętej  Rodziny z Nazaretu polecamy wstawiennictwu św Rodziny nasze domostwa i rodziny. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi  nie ma mszy o godz. 8:15.

W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego- Trzech Króli, msze św. według porządku niedzielnego., w czasie których poświęcenie kredy i kadzidła. Na godz. 15:00 zapraszam do wspólnego kolędowania, dzieci zachęcam do przebrania w stroje aniołów, pasterzy, królów.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: we wtorek św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu

Biuro parafialne czynne w środę po mszy św.

W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19:30. W tym czasie okazja do spowiedzi św.

5 stycznia pierwszy piątek miesiąca, spowiedź św. od godz. 17:00.

za sprzątanie kościoła mieszkańcom Romanowa oraz za złożoną ofiarę na kościół  Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców Romanowa : p. Grzegorza Michalskiego, p. Zbigniewa Turleja, p. Rafała Błocha, p. Przemysława Józefiaka, p. Grzegorza Bieleckiego

za ofiarę na ogrzewanie kościoła

za ofiarę od chorych

polećmy zmarłych świętej pamięci: Hankę Gryelewicz, Bolesława Turlej, których pogrzeby odbył się w tym tygodniu.

Dobry Jezu, a nasz Panie ...