wtorek, 18 g 2018
Nasza Parafia

Miejsca Kultu

W służbie Bogu

Licznik odwiedzin
870688
dzisiajdzisiaj265
wczorajwczoraj276
w tym tygodniuw tym tygodniu541
w tym miesiącuw tym miesiącu4806
gości on line 40

Archiwum

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIV Niedziela urocz. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 26.11.2017 r.

Dzisiaj uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kończąca rok liturgiczny w Kościele i patronalne święto Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Ministrantów. Ofiara w tym dniu będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Za tydzień rozpoczyna się Adwent. W czasie mszy św. niedzielnych Słowo Boże wygłosi ks. Wojciech Nowicki- dyrektor radia Emaus. W dni powszednie msze św. roratnie ku czci NMP o godz. 18:00.

 
W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne: w czwartek św. Ap. Andrzeja, w sobotę bł. Rafała Chylińskiego.

W poniedziałek spotkanie kręgu biblijnego.

We wtorek całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej Parafii. Zachęcam do uczestnictwa. Z tej okazji dodatkowa Msza św. o godz. 9.00 na rozpoczęcie Adoracji.

Biuro parafialne czynne w środę od 16.00-17.00. Po Mszy św. o godz. 19:00 w Wiejskim Domu Kultury odbędzie się prelekcja na temat Madagaskaru, zapraszam do uczestnictwa.

W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19:30. W czasie adoracji spowiedź św.

W piątek przypada I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 16.30.

Odwiedziny osób chorych i starszych według stałego porządku w piątek i w sobotę. 

Już dziś zapowiadam, że 6 grudnia po Mszy św. roratniej odbędzie się spotkanie z p. Ewą z firmy Vestimentum z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych odnośnie alb.

Policja zwraca się z apelem o umieszczenie w jak najszybszym czasie numerów domów na prywatnych posesjach.

Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy Publicznego Przedszkola w Gębicach oraz Dzieci i ich Rodzice serdecznie zapraszają na Charytatywny Koncert Świąteczny „Wszyscy razem dla Niny” i kiermasz który odbędzie się dnia 9 grudnia o godzinie 15:00 w Sali Wiejskiej w Sarbi. Nina choruje na nieuleczną, genetyczną chorobę Battena, która powoduje pogarszanie się wszystkich funkcji ośrodkowego układu nerwowego, aż do ogólnego wyniszczenia organizmu. Jedyną szansą na przedłużenie życia jest terapia prowadzona na terenie Niemiec która sfinansowana zostanie przez stronę niemiecką. Pomimo to potrzebne są środki do przeprowadzenia dodatkowych badań, zakupienia leków i pokrycia kosztów wyjazdu do Niemiec.

Za tydzień ofiara zbierana po Mszy św. przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.

Dziękuję:

za sprzątanie kościoła mieszkańcom Romanowa i złożoną ofiarę na kościół. Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców Romanowa : p. Michała Kota, p. Tomasza Rotko, p. Leonarda Busse, p. Gerarda Busse, p. Piotra Dąbrowskiego.

Panu Zbigniewowi Sówka za prace wykonane na rzecz parafii

ks. Paweł Piotr Froelich
proboszcz