wtorek, 18 g 2018
Nasza Parafia

Miejsca Kultu

W służbie Bogu

Licznik odwiedzin
870688
dzisiajdzisiaj265
wczorajwczoraj276
w tym tygodniuw tym tygodniu541
w tym miesiącuw tym miesiącu4806
gości on line 44

Archiwum

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela zwykła 01.10.2017 r.

Rozpoczęliśmy miesiąc październik – miesiąc różańca świętego. Zachęcam wszystkich Parafian i starszych i młodszych oraz dzieci i młodzież do tego by przychodzić na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30

Od października zmiana godzin celebrowania Mszy św. w  dni powszednie o godz. 18.00

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne : poniedziałek św. Aniołów Stróżów, w środę św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Faustyny, w sobotę NMP Różańcowej

 W poniedziałek spotkanie Kręgu biblijnego.

 W środę biuro parafialne czynne od 16.00-17.00. O 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek przypada I czwartek miesiąca spowiedź św. od godz. 16.30 i  po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19.30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

W I piątek odwiedziny chorych w piątek i w sobotę od godz. 8.00 według stałych tras. Okazja do spowiedzi o godz. 16.30 adoracja od godz. 17.00 i następnie różaniec o 17.30

Dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii świętej będą miały świecone różańce św. i książeczki do nabożeństwa w niedzielę 8 października o godz. 11.00. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami. Proszę aby różańce, medaliki, świece mogą być te same od chrztu św. przygotowali rodzice a książeczki do nabożeństwa zakupiłem dla wszystkich dzieci jednakowe z wydawnictwa św. Wojciecha w cenie  10 zł.

Różaniec do granic modlitwa na granicy naszej Ojczyzny rozpocznie się 7 października br. w Dzień Matki Bożej Różańcowej chętnych zachęcam do wyjazdu z grupami parafialnymi z obydwu. Parafii w Czarnkowie. Ulotki można zabrać od ministrantów lub z tyłu kościoła. U nas w kościele  odbędzie się różaniec święty w int. Ojczyzny wieczorny o 17.30

W przyszła sobotę 7 października br. w naszej Szkole odbędzie się VII szkolno – parafialny  turniej piłki nożnej ,, LOLEK” poświęcony św. Papieżowi Janowi Pawłowi II. Rozpoczęcie o godz. 10.00 serdecznie zachęcamy do udziału.

 Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywali Dzień Papieski. Przy tej okazji wspieramy Fundację dzieło Nowego Tysiąclecia na zdolną utalentowaną młodzież z uboższych rodzin naszej Ojczyzny.

Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Romanowa i złożoną ofiarę na kościół 290  zł. Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców Romanowa : pana Krzysztofa Rążewskiego, Adama Kurowskiego, Tadeusza Rążewskiego, Krzysztofa Gałązkę .

W tym tygodniu odebrałem z pracowni złotniczej P. K. Buszkiewicza w Kórniku po renowacji złotniczej dwie puszki i kustodię, koszt naprawy 1050 zł

Dziękuję :

Za ofiary na ogrzewanie kościoła w kwocie 1300  zł

Za dary do kuchni

Zapowiedzi przedślubne:

Krzysztof Krawiec zam. Sarbia 33, kawaler, rz-kat., Anna Świerblewska zam. Ciszkowo ul. Lipowa 2a, panna, rz-kat.