wtorek, 12 g 2017

Ogłoszenia Parafialne 6 VIII 2017

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE 06.08.2017 r.

1.         W tym tygodniu wspominamy  w poniedziałek: bł. Edmunda Bojanowskiego, we wtorek św. Dominika, w środę  św. Teresę Benedyktę patronkę Europy, w czwartek św. Wawrzyńca, w piątek św. Klarę.

2.         W poniedziałek spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy św. o godz. 19.00

3.         Spowiedź św. od poniedziałku do piątku o godz. 18.30

4.         Biuro Parafialne czynne będzie w środę od godz. 17.00-18.00

5.         W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 19.00

6.         W czwartek adoracja Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie do godz. 20.30

7.         Za tydzień ofiarę przeznaczamy na KUL i WT UAM i szkoły katolickie

8.         Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej jest do nabycia Przewodnik Katolicki

9.         Za  tydzień 13 sierpnia nabożeństwo fatimskie. Po mszy o godz. 11.00 różaniec i po nim procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła .

10.      Podziękowanie: za wszystkie dary dla kuchni jakie w tym tygodniu otrzymałem.

Za ofiarę od chorych 660 zł

Za sprzątanie kościoła mieszkańcom Osiedle Polne i Marunowo Dolne i złożoną ofiarę na Kościół 400 zł

11.      Za tydzień proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Marunowa od Państwa Dziaduchów i Gałązków

12.      W zeszłym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Kazimiera Siodła z Marunowa. Polećmy ją Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie!

Wtorek II tygodnia adwentu, Wspomnienie dowolne Najśw. Maryi Panny z Guadalupe
12 grudnia 2017r.